Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Нью-Йорку, в Брукліні, є вулиця Bay Parkway, у районі якої проживало чимало вихідців з Проскурова. Між собою вони називали її "Олександрівською" - таку назву в давнину носила головна вулиця нашого міста

 

чт.20062019

Оновлено:01:31:15 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Визначили ТОП-10 імпортерів Хмельниччини

Визначили ТОП-10 імпортерів Хмельниччини

До топ-десятки основних торгівельних партнерів Хмельниччини з імпорту увійшло дев'ять країн Європи та Китай.

За даними Хмельницької митниці ДФС, загальна вартість імпортованих цього року бізнес-спільнотою краю товарів склала 5,3 мільярда гривень, що на 15%, або майже на 700 мільйонів гривень більше, ніж торік.

До десяти основних торгівельних партнерів Хмельниччини при імпорті продукції увійшли такі країни, як Німеччина, Польща, Бельгія, Австрія, Чехія, Швейцарія, Китай, Нідерланди, Туреччина та Італія. Саме там подільські імпортери придбали близько 60% усієї закордонної продукції.

На терени області ввозились такі бюджетоформуючі товари як легкові автомобілі, частини та пристрої до моторних транспортних засобів, полімери етилену у первинних формах, центрифуги, обладнання для текстильної промисловості інша промислова продукція.

За твердженням митників, витрати часу на оформлення однієї митної декларації, порівняно з січнем-квітнем 2018 року, зменшились на 23 хвилини і становлять 1 годину 47 хвилин. Водночас частка митного оформлення декларацій за принципом "єдиного вікна" від загальної кількості митних декларацій, які підпадають під відповідні види державного контролю, досягла майже 98%.

Джерело.