Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Побратимом міста Хмельницького є Старобільськ (Луганська обл.) - місто, яке слугувало І. Ільфу та Є. Петрову прототипом Старгорода, в якому відбувається дія роману "12 стільців". 

пт.24052019

Оновлено:10:01:34 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство На Великдень у місті запрацюють фонтани

На Великдень у місті запрацюють фонтани

28 квітня в Хмельницькому планують увімкнути шість з восьми водограїв. В управлінні житлово-комунального господарства кажуть, що водограї наразі готують до запуску. І якщо дозволить погода, в неділю їх увімкнуть.

«Зазвичай, фонтани у Хмельницькому починають працювати з 1 травня, але цьогоріч ми вирішили запустити їх раніше – на Великдень. Сьогодні наші працівники перевіряють, чи після зими «небайдужі» мешканці нічого не викрутили і не поламали. Також сьогодні буде здійснений пробний запуск фонтанів, і якщо все працюватиме, в неділю водограї запрацюють», - розповіла начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Тетяна Циб.

Загалом, цього року у Хмельницькому запрацює шість фонтанів: два у парку імені Тараса Шевченка, по одному в Дендропарку та парку імені Михайла Чекмана, також водограй на привокзальній площі і «Фонтан закоханих» на площі Свободи.

«Два фонтани, які розміщені на майдані Незалежності не працюватимуть. Система водопостачання та водовідведення у них в аварійному стані і їх запуск може спричинити негативні наслідки», - зазначила Тетяна Циб.

Джерело.