Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1864 році у Проскурові (нині Хмельницький) налічували 6930 мешканців, із них євреїв - 4190, католиків - 1513, решта православних. У місті було 900 будинків, із них 102 кам'яних...

пт.24052019

Оновлено:10:01:34 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У День довкілля - толока

У День довкілля - толока

Велелюдною толокою завершився місячник благоустрою та санітарної очистки міста, який тривав від 11 березня до 11 квітня. Хмельничани не залишалися осторонь, протягом місяця активно долучилися до прибирання нашого міста.

Традиційно навесні місячник оголошується для покращення санітарного стану міста після зими, проведення Дня довкілля та підготовки до Великодня.

У прибиранні міста взяли участь структурні підрозділи міської ради, комунальні та інші підприємства, небайдужі хмельничани. Зокрема приводили до ладу прибережні смуги річок і водойм, доріг і вулиць, парків, скверів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, контейнерних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій і громадських криниць, цвинтарів.

Впродовж місячника було висаджено понад 700 дерев, прибрано кілька сотень вантажівок сміття, сухостою, самосіву, впорядковано нові клумби і газони. Наведено лад на розв’язці, що на вулиці Західно-Окружній, на велодоріжці в парку Чекмана.

Міський голова Олександр Симчишин у рамках загальноміської толоки разом із директорами шкіл започаткували нову клумбу в парку ім. М. К. Чекмана.

Очільник міста зауважив, що комунальні служби прибирають щодня, миють вулиці і тротуари постійно. Та висловив упевненість, що Хмельницький буде найчистішим і зеленим містом.

Джерело.