Хмельницький портал

Можливість знати більше.

За чисельністю польського населення Хмельниччина є другою в Україні після Волині. Католицьке населення Гречан, Заріччя, Шаравечки здебільшого є нащадками переселенців з польської Мазовії (1699 рік)...

чт.20062019

Оновлено:12:57:19 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Дитячу стоматологію перевели й оновили

Дитячу стоматологію перевели й оновили

Маленьких хмельничан відтепер обслуговуватимуть у капітально відремонтованому крилі дитячої поліклініки і за допомогою нового обладнання.

Просторі яскраві кабінети, нове обладнання, ігрові зони - все це зустрічає маленьких пацієнтів у капітально відремонтованому крилі дитячої поліклініки, де відтепер розташується стоматологія для найменших.

"Капремонт приміщень обійшовся у 1 мільйон 500 тисяч гривень, ще 500 тисяч витратили на нове обладнання. Частину обладнання, яке було в хорошому стані, перевезли із старої стоматології. На майбутнє збираємся купувати і автоклави, і стоматлабораторію, і додаткові установки", - розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За словами очільника місто, рішення "переселити" стоматологію в комфортніші умови виникло два роки тому.

Зараз тривають ремонти і в інших відділеннях дитячої лікарні.

"Це обов'язково капітальні ремонти із придбанням нового обладнання. Хочемо відділення за відділенням оновити весь заклад», - пояснив Олександр Симчишин.

Віднедавна у Хмельницькій дитячій міській стоматології з'явилася можливість лікування дітей під загальною анестезією.

Джерело.