Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1672 році Плоскирів (нині Хмельницький) перейшов під владу Османської імперії. Плоскирів став центром окремої нахії, що підпорядковувалася Меджибізькому санджаку Кам'янецького єйялету...

чт.23052019

Оновлено:12:54:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Міжнародний економічний форум відбувається у Хмельницькому

Міжнародний економічний форум відбувається у Хмельницькому

Сьогодні розпочав роботу ІІІ Міжнародний економічний форум. Про міжнародне спіробітництво та інвестиції до Хмельницького з’їхались поговорити іноземні делегати, представники бізнесу, влади та великих українських підприємств.

Серед головний цілей форуму – налагодити співпрацю бізнесу з бізнесом та бізнесу з владою. Захід триватиме упродовж двох днів.

Перший день форум має презентаційний характер. Підприємці, іноземні делегати, представники територіальних громад ділились досвідом і розповідали, чим можуть бути цікавими іноземним інвесторам. Деякі підприємства та громади представили свої продукти у фойє театру.

У Хмельницькій області досить перспективний аграрний сектор, туристична галузь, легка промисловість, переробна галузь. Загалом в регіоні працює 250 підприємств з іноземними інвестиціями. Третина продукції, яка виробляється цими компаніями, експортується в інші країні, - говорить голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий.

Другий день форуму, 15 березня, матиме більш практичний характер, — учасники зможуть відвідати кращі підприємства Хмельниччини.

Джерело.