Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У середині ХХ століття у Проскурові (нині Хмельницький) ходив «трамвай». Трамваєм називали залізничний вагон, що рухався між станціями Проскурів та Гречани, з зупинками для посадки пасажирів на кожному залізничному переїзді...

пт.22032019

Оновлено:04:00:46 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Кобзареві від курсантів - «Заповіт» сімома мовами

Кобзареві від курсантів - «Заповіт» сімома мовами

Курсанти та курсантки Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького долучились до шевченківських  читань, які традиційно відбуваються цими днями на вшанування генія українського народу Тараса Шевченка.

«На факультеті іноземних мов та гуманітарних дисциплін курсанти вивчають дев'ять мов. Ну, а, оскільки, наближають «Шевченківські дні», ми вирішили організувати своєрідний флешмоб. Курсанти та курсантки декламували вірш Тараса Шевченка «Заповіт» сімома мовами», - розповідає курсантка НАПСУ ім.Б.Хмельницького, молодший сержант Олена Сльозова.

За її словами, разом із колегами вони зачитали уривки вірша українською, англійською, французькою, німецькою польською, румунською та турецькою мовою. Олена каже, готувались не довго, адже кожну із мов щодня чують, вони постійно на слуху.

Джерело.