Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1822 році місто Проскурів (нині Хмельницький) постраждало від великої пожежі, що майже повністю спалила всі дерев'яні споруди. Так само вогнем було знищено давні архівні документи...

чт.23052019

Оновлено:12:54:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницькі кінологи поділились досвідом

Хмельницькі кінологи поділились досвідом

У Хмельницькому 10 кінологічних команд НПУ із семи областей України вдосконалювали вміння собак із пошуку наркотичних засобів та вибухових речовин.

На базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС четвертий рік поспіль інспектори-кінологи Національної поліції України вдосконалюють свої практичні навики з використання службових собак під час проведення профілактичних та спеціальних заходів.

Цього разу спеціальну підготовку з пошуку наркотичних засобів проходили 10 кінологічних команд НПУ із семи областей України.

Така міжвідомча співпраця здійснюється з 2017 року в рамках укладених договорів, в результаті якої протягом 2017- 2018 років на базі Департаменту вже було підготовлено сім кінологічних команд НПУ з пошуку наркотичних засобів та вибухових речовин.

«Найскладніше у навчанні – навчити кінолога розуміти поведінку собаки і правильно направити на пошук, а також – правильно розуміти собаку, коли вона виявляє необхідну речовину», – розповідає інспектор-кінолог ДФС у Хмельницькій області Сергій Гайдук.

Фахівці-кінологи Департаменту проводять спеціальну підготовку кінологічних команд із застосуванням кращих європейських методик. Рівень засвоєних знань кінологічними командами перевіряла екзаменаційна комісія, до складу якої ввійшли посадові особи Департаменту та керівник Кінологічного центру Національної поліції у Хмельницькій області.

Під час здачі підсумкового контролю всі кінологічні команди показали високий рівень підготовки та після завершення іспитів випускники отримали відповідні сертифікати.

Джерело.