Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 2015 році виповнюється 50 років з часу заснування Хмельницького хлібокомбінату (1965)

пт.19042019

Оновлено:02:31:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому онкохворі зможуть отримати допомогу на ліки

У Хмельницькому онкохворі зможуть отримати допомогу на ліки

Мільйон гривень на фінансову підтримку тих, хто бореться з раком, виділено з міського бюджету на 2019 рік.

Суму, яку отримає людина, визначає спеціальна комісія. Від початку року надійшло чотири таких звернення. Хмельничани отримали від 8 тисяч гривень.

Процедура отримання коштів проста: потрібно подати заяву та необхідні копії документів у управління охорони здоров’я (вул. Грушевського, 64).

Одночасно із такою фінансовою підтримкою онкохвора людина може звернутися за матеріальною допомогою в управління праці та соціального захисту населення (вул. Проскурівського підпілля, 32).

Нагадаємо: з 2016 року в медичній галузі міста запрацювало кілька нових програм. Найпопулярніша серед них - “Ліки на тумбочку”, завдяки якій кожен хворий у стаціонарі отримує найнеобхідніші медикаменти.

Також у Хмельницьких міських лікувальних закладах безкоштовні травмпункт та три дні реанімації, породіллі міського перинатального центру забезпечені необхідним медикаментами (від 260 до 1300 грн на кожну).

В 2019 році 2 мільйони гривень з казни міста спрямували і на допомогу дітям, що хворіють цукровим діабетом. Таких у Хмельницькому є 70.

Джерело.