Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Козирем кращого проскурівського ресторану «Слон» довгі роки був оркестр з 18 сліпих музикантів. Відвідувачі спеціально приходили послухати їхнє віртуозне виконання і замовляли хоча б склянку чаю, якщо не могли собі дозволити більш розкішної вечері...

пн.18022019

Оновлено:01:07:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Будьте обачні: на туманних дорогах чатує небезпека

Будьте обачні: на туманних дорогах чатує небезпека

Про небезпеку на дорогах у сильний туман застерігають в патрульній службі області та вкотре нагадують краянам про неухильне дотримання правил дорожнього руху. Видимість на автошляхах впродовж вихідних прогнозують у 200-500 м (I рівень небезпечності, жовтий).

Правоохоронці просять водіїв дотримуватися безпечної дистанції, не перевищувати швидкість руху, утримуватись від різкого гальмування, порушень правил обгону, маневрування.

"Рухайтеся лише з увімкненими габаритними вогнями, ближнім світлом чи протитуманними фарами. В процесі керування автотранспортом радимо бути гранично уважними та обережними, з повагою ставитись до інших учасників дорожнього руху," - кажуть патрульні.

Пішоходам, у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості, необхідно виділити себе та мати на зовнішньому одязі світлоповертаючі елементи. Переходити дорогу лише у встановлених місцях та уважно дивитися на дорогу.

Джерело.