Хмельницький портал

Можливість знати більше.

З першої третини ХХ століття у селі Микільська Борщагівка під Києвом існувала вулиця Проскурівська. Назва — на честь міста Проскурів (нині — Хмельницький). Ліквідована наприкінці 1970-х — на початку 1980-х років під час знесення старої забудови та будівництва житлового масиву Південна Борщагівка.

пт.19042019

Оновлено:02:31:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Як хмельничани називали новонароджених у січні

Як хмельничани називали новонароджених у січні

284 новонароджених зареєстрували в перший місяць 2019 року в Хмельницькому. Із них 161 - хлопчики, 123 - дівчатка. Безпосередньо в пологових будинках працівники ДРАЦСу видали 207 свідоцтв про народження малят. З них - 50 відразу отримали довідку про прописку.

Цікаво також, що за минулий місяць в місті зареєстрували 3 пари новонароджених двійнят. Про це повідомила заступник начальника міського відділу ДРАЦС Тетяна Доброріз.

Рідкісні імена, які обрали у січні: жіночі - Аміра, Аполінарія, Владоміра, Домініка, Емілі, Емма, Ієремія, Каталіна, Лера, Мія, Сабріна, Сільвія, чоловічі - Гордій, Еван, Лев, Самуїл.

Найбільш популярні імена у січні: жіночі - Анна, Злата, Мілана, Соломія, Софія; чоловічі - Артем, Данило, Іван, Лука, Назар, Максим, Марк, Матвій.

Джерело.