Хмельницький портал

Можливість знати більше.

18 лютого 2015 р. - 105 років з дня народження Хаскеля Мойсейовича Сандлера (1910-1983) - художника-живописця, графіка, який народився у м. Проскурів

пт.19042019

Оновлено:02:31:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Молодіжний центр представив напрямки діяльності

Молодіжний центр представив напрямки діяльності

Молодіжний центр, що працюватиме за адресою: вулиця Кам’янецька, 63, відкритий простір для реалізації ініціатив та розвитку молоді. Саме цю тему обговорювали за круглим столом.

У дружній атмосфері пройшло обговорення діяльності центру з представниками понад 10 вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста. Загалом у проекті взяло участь 50 учасників, більша частина з яких молодь.

На учасників круглого столу чекала презентація молодіжного центру, знайомство з принципами роботи та основними завданнями центру, інтерактивна сесія щодо розробки напрямків роботи центру, обговорення напрямків щодо подальшої співпраці, розіграш та пам’ятні подарунки від організаторів.

З питаннями та пропозиціями можна звертатись: за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.., номером телефону 067 580 7548 та залишати пропозиції на сторінці у мережі Facebook.

 Джерело.