Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Будівля кінотеатру «Планета» з вежею та годинником не є проскурівською ратушею, як часом вважають. Це - пожежне депо з каланчею, збудоване у 1954 році, тобто у рік перейменування Проскурова у Хмельницький...

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Масштабна реконструкція Ліцею №17 розпочалась

Масштабна реконструкція Ліцею №17 розпочалась

У Хмельницькому розпочалася реконструкція Ліцею №17. Реконструкція з будівництвом корпусу навчального закладу на вул. Героїв Майдану, 5 вартуватиме 15,4 млн грн. У новозбудованому приміщенні буде спортивна зала із допоміжними приміщеннями та навчальні класи й аудиторії.

Через те, що Ліцей є одним із кращих навчальних закладів міста, попит на нього невпинно росте, і учнів з кожним роком стає дедалі більше.

Відтак, керівництво школи разом з батьками вирішили переобладнати актову залу, що заразом використовувалася і в якості спортивної зали, у навчальні класи.

Натомість, належна спортивна зала у Ліцеї №17 буде облаштована вже у наступному навчальному році. Для цього планують переобладнати складське приміщення, яке має площу майже 180 "квадратів".

Реалізацію цих планів розпочали з розробки проектно-кошторисної документації. На її виготовлення вже виділили 200 тисяч гривень з міського бюджету.

Більше у сюжеті МТРК "Місто"