Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

ср.23012019

Оновлено:03:18:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Детальний план території полігону твердих побутових відходів вже затвердили

Детальний план території полігону твердих побутових відходів вже затвердили

Затверджено Детальний план полігону побутових відходів у м. Хмельницькому та звіту про стратегічно екологічну оцінку, повідомляє ХМР.

Громадськість мала можливість ознайомитись з проектом детального плану території полігону твердих побутових відходів на сайті Хмельницької міської ради та в управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за адресою м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1,

За період з 01.11.2018 по 21.12.2018 до управління житлово-комунального підприємства Хмельницької міської ради не надійшло жодного звернення від громадськості до проекту Детального плану території полігону твердих побутових відходів за адресою м. Хмельницький, проспект Миру, 7, а також не надходили зауваження та пропозиції громадян до заяви про визначених обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території полігону твердих побутових відходів у м. Хмельницькому, до звіту про стратегічну екологічну оцінку, та проекту Детального плану території полігону твердих побутових відходів м. Хмельницького.

Відповідно до закону України «Про стратегічно екологічну оцінку» було направлено пакет документів до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА та Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

Зауваження Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА від 16.11.2018 року № 03-01/5708 взяті до уваги та внесені корективи до Детального плану території полігону твердих побутових відходів за адресою м. Хмельницький, проспект Миру, 7.

Затверджений Детальний план та усі супутні документи.