Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Годинник з боєм, що грає мелодію «Проскурівського вальсу», з'явився на вежі кінотеатру «Планета» у 2004 році, тобто рівно через півстоліття після її побудови. Музичні дзвони годинника не справжні, їх звучання відтворює електроніка...

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Студенти та випускники ВНЗ мають унікальний шанс стати учнями Єврошколи

Студенти та випускники ВНЗ мають унікальний шанс стати учнями Єврошколи

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 році:

27 сесія: 7–10 лютого у Житомирі;

28 сесія: 15–18 березня у Сумах;

29 сесія: 19–22 квітня у Тернополі;

30 сесія: 21–24 червня у Сєвєродонецьку;

31 сесія: 19–22 липня в Одесі.

Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України; вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини; поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями; долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

До участі у сесіях Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України. Взяти участь можливо лише в одній сесії на вибір.

Увага! Дати та міста можуть змінитися, про що організатори повідомлять додатково.

У проекті можуть взяти участь студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому).

Під час розгляду анкет пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Детальна інформація за посиланням.