Хмельницький портал

Можливість знати більше.

22 грудня 1775 року містечко Плоскирів (нині Хмельнцький) отримало від польського короля привілей на проведення двох щорічних ярмарків на Новий рік та свято св. Анни. Кожен з ярмарків тривав по 2 тижні. У 1797 році у Проскурові відбувалося щорічно вже 13 ярмарків...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Всі поліклініки міста реорганізували в єдине КП

Всі поліклініки міста реорганізували в єдине КП

Хмельницька міська рада погодила реорганізацію чотирьох поліклінік (№1, №2, №3, №4) і комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» шляхом злиття в комунальне підприємство «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Хмельницької міської ради.

Сьогодні за це рішення проголосувала більшість депутатів на позачерговій сесії ради.

Начальник міського управління охорони здоров’я Борис Ткач запевнив, що ця реорганізація не передбачає закриття поліклінік, а продиктована вимогами реформи медицини. Зокрема, мається на увазі фінансування Національною службою здоров’я України наданих медичних послуг з розрахунку пролікованих пацієнтів.

Окремо припинення функціонування поліклінік як юридичних осіб тягне за собою звільнення або працевлаштування медперсоналу та лікарів, згідно з чинного законодавства.

Крім того, міськрада змінила юридичні назви інших медзакладів: Хмельницька міська об’єднана стоматологічна поліклініка стала комунальним підприємством «Медичний стоматологічний центр»; Хмельницька міська дитяча лікарня і Хмельницький міський перинатальний центр перетворяться в однойменні комунальні підприємства міської ради.

Борис Ткач пообіцяв завершити процес реорганізації протягом трьох місяців.

Джерело.