Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1822 році місто Проскурів (нині Хмельницький) постраждало від великої пожежі, що майже повністю спалила всі дерев'яні споруди. Так само вогнем було знищено давні архівні документи...

чт.21032019

Оновлено:04:48:32 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Кабмін виділив перші кошти на будівництво Палацу спорту у Хмельницькому

Кабмін виділив перші кошти на будівництво Палацу спорту у Хмельницькому

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 24 грудня підписало договір з ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому загальною вартістю 275,91 млн. грн.

Про це повідомляє НГП з посиланням на систему “Прозорро”.

Цього ж дня замовник і підрядник внесли зміни у відносини додатковою угодою. Згідно з нею, загальна сума будівництва зменшиться на 127,7 тис. грн – до 275,79 млн грн.

Також у 2018 році ТОВ “Будівельний Альянс Груп” одержить 54 млн. грн. у вигляді авансового платежу для початку робіт. Ці кошти виділив Кабмін ще 5 грудня як державну субвенцію. В урядовій постанові №1011 додається, що до 1 липня 2019 року розпорядники субвенції подають щомісяця Мінмолодьспорту звіт про використання бюджетних коштів та звіт про стан виконання робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту.

Усі будівельні роботи у Хмельницькому мають завершити до 31 грудня 2020 року.