Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Першу книжкову лавку у Проскурові (нині Хмельницький) міщанин Ляндебурзький відкрив у 1886 році....

пн.10122018

Оновлено:02:30:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство «Школа сучасних лідерів» відчиняє двері для активних хмельничан

«Школа сучасних лідерів» відчиняє двері для активних хмельничан

Хмельницьких старшокласників запрошують взяти участь у новому, цікавому проекті «Школа сучасних лідерів». Мета проекту - дати молодій людині необхідний мінімум знань для успішного досягнення поставлених цілей.

Під час роботи молодь буде вивчати питання лідерства та комунікації, шукати своє покликання, здобувати навички впевненості під час спілкування. Для участі потрібно зробити один простий крок - заповнити анкету.

Протягом трьох днів учасники «Школи сучасних лідерів» візьмуть участь у серії тренінгів, лекцій, інтерактивних ігор, здобудуть навички з побудови команди та планування власного часу. Матимуть можливість у неформальній обстановці поспілкуватися із Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним. Проведуть час весело та з користю.

Проект є продовженням вже традиційних екскурсій до міської ради, брейн-рингів та інтелектуальних змагань, які популярні серед школярів міста.

Закінчення прийому анкет 17.12.18 о 22:00. Учасники, які пройдуть відбір, будуть поінформовані по телефону.

Початок навчання 20 грудня о 12:00 у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 33.

Джерело.