Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Казахстані є село Новогречанівка - назву йому дали поляки, колишні мешканці Гречан, яких режимом Сталіна було примусово вислано у Казахстан на початку 1930-х років. Нащадки мешканців Гречан (нині це мікрорайон Хмельницького) проживають там і нині.

пн.10122018

Оновлено:02:30:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство «Котики Шредінгера» достойно представили Хмельницький на Всеукраїнському турнірі

«Котики Шредінгера» достойно представили Хмельницький на Всеукраїнському турнірі

Фінальний етап ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків проводився у  Житомирі з 23 до 28 листопада. У ньому взяли участь команди з семи міст України: Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Волині, Чернівців, Хмельницького.

Місто Хмельницький представляла команда «Котики Шредінгера» у складі Дмитра Войткова, Анастасії Голяк, Анастасії Гончар (Хмельницький ліцей № 17), Олега Демешка (Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка) і Юрія Яроша (Хмельницька гімназія № 1 імені Володимира Красицького).

Продемонструвала вміння розв'язувати складні дослідницькі й наукові проблеми, свої розв'язки, відстоювати їх у наукових дискусіях – фізичних боях. Хмельничан на турнірі чекали і сприймали як серйозних суперників. Юні фізики успішно справилися з усіма завданнями, а це – відкриті задачі, що передбачали декілька підходів до розв'язку, могли мати не одну відповідь.

За результатами змагань команда отримала диплом ІІІ ступеня, капітан команди Дмитро Войтков посів ІІІ місце в рейтинговій турнірній олімпіаді й отримав персональний диплом за гарну гру. Також «Котики Шредінгера» вибороли ІІ місце в традиційному турнірному брейн-ринзі.

Підготували учнів до турніру вчителі фізики Хмельницького ліцею № 17 Поляк Сіма Юхимівна, Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка Демешко Оксана Володимирівна, Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького Міль Микола Сергійович.

Джерело.