Хмельницький портал

Можливість знати більше.

На початку ХХ ст. Проскурів був найбільшим торговельним центром Подільської губернії. Особливо важливу роль Проскурів відігравав у експортній торгівлі зерном.

пн.10122018

Оновлено:02:30:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Президент пообіцяв підтримати відновлення Хмельницького аеропорту

Президент пообіцяв підтримати відновлення Хмельницького аеропорту

Про це під час зустрічі зі студентами у Хмельницькому заявив Президент України Петро Порошенко. Глава держави наголосив, що якщо місцева влада і громада прагне відновити аеропорт, то він таке рішення готовий підтримати.

На запитання із зали "чи варто очікувати державну підтримку у відбудові Хмельницького летовища?" Порошенко відповів, що це не справа президента - будувати аеропорти.

"Аеропорти з неба не падають! Ми для того і віддали всі важелі і гроші на місця, аби місцева влада реалізовувала такі проекти. Якщо таке прагнення (відновити аеропорт) є і у місцевої громади, і у влади, то я безперечно підтримаю таке прагнення і ви отримаєте допомогу із держфонду регіонального розвитку", - наголосив гарант.

Президент розповів, що також було прийняте рішення модернізувати безліч старих аеропортів і почати закладення великих аеропортів, які будуть обслуговувати Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг.

Більшу у сюжеті