Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Хмельницькому пивзаводу виповнюється 110 років. Відкрив його у 1901 році німець Леон Кляве. Частина тогочасного обладнання ще використовувалася на пивзаводі до середини 1990-х років...

пн.10122018

Оновлено:02:30:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому підняли тарифи на тепло

У Хмельницькому підняли тарифи на тепло

Із 1 січня 2019 року хмельничани розпочнуть сплачувати за тепло та гарячу воду за новими тарифами.

Рішення про встановлення комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі» тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води ухвалено 29 листопада на позачерговому засіданні виконавчого комітету, повідомили у ХМР.

Як пояснив директор комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» Павло Возборський, підняття тарифів пов’язане з суттєвим підвищенням ціни на газ.

Так, відповідно до рішення виконавчого комітету, тариф з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії встановлено на рівні 1499,51 грн/Гкал (з ПДВ). З централізованого постачання гарячої води він становитиме для населення 86,08 грн. за 1 куб. м (з ПДВ). Для хмельничан, котрих обслуговує «Хмельницьктеплокомуненерго» тариф майже ідентичний. На тепло він дорівнює 1480,92 грн/Гкал, на постачання гарячої води – 87,59 за 1 куб. м.

Міський голова Олександр Симчишин переконує, що піднятий тариф для хмельничан буде нижчий, ніж у багатьох містах до підняття.