Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 2015 році виповнюється 50 років з часу заснування Хмельницького хлібокомбінату (1965)

пн.10122018

Оновлено:02:30:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Концепцію індустріального парку «Хмельницький» розглянуть депутати

Концепцію індустріального парку «Хмельницький» розглянуть депутати

Затвердити Концепцію індустріального парку «Хмельницький» та його створення виконком вирішив внесення на розгляд сесії міської ради. Після ухвалення, за процедурою, рішення буде спрямовано до уповноваженого державного органу.

 

Створення індустріального парку «Хмельницький» передбачає нові можливості для розвитку промисловості, зміцнення співпраці між підприємствами, інвесторами, органами місцевого самоврядування, інституціями економічного розвитку та іншими заінтересованими сторонами. Індустріальний парк «Хмельницький» передбачається як сучасний, розвинений комплекс, який створений з метою залучення вітчизняних та іноземних інвесторів у пріоритетні сфери розвитку міста. Для підприємств-учасників індустріального парку буде надано низку переваг. Земельна ділянка розташована у місті Хмельницькому за адресою вул. Вінницьке шосе, 18. Загальною площею 90,9324 га. У Концепції передбачається, що індустріальний парк «Хмельницький» створюється строком на 50 років.

З Концепцією індустріального парку «Хмельницький» можна ознайомитися за посиланням.

Джерело.