Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Україні є дві художньо-історичних панорами. Перша, - «Оборона Севастополя», - у Севастополі, друга, - «Визволення Проскурова», - у Хмельницькому...

ср.23012019

Оновлено:08:54:35 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Команду Хмельницького колегіуму відзначили на Всеукраїнському турнірі юних економістів

Команду Хмельницького колегіуму відзначили на Всеукраїнському турнірі юних економістів

Фінальний етап ХІV Всеукраїнського турніру юних економістів тривав з 28 жовтня до 1 листопада у місті Луцьку. У ньому взяли участь 77 учнів 9-11-х класів у складі 16 команд із 11 областей України.

За результатами змагань диплом ІІІ ступеня виборола команда «LSD In c.» Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка у складі: Дмитра Жорника (капітан команди), Олександра Медякова, Валєрії Лободи та Владислава Боднара.

Вітаємо команду та вчителя економіки Бубнову Нелю Дмитрівну, учні якої продемонстрували ґрунтовні теоретичні знання з економіки, високий рівень взаєморозуміння у командній грі, вміння відстоювати власну думку в полеміці. А ще були настільки креативні, відкриті, толерантні, співучасні до всіх подій, що відбувалися в рамках турніру, що заслужено завоювали симпатії учасників турніру та членів журі. Так, Медяков Олександр удостоївся почесного звання «Кращий гравець турніру».

Джерело.