Хмельницький портал

Можливість знати більше.

З першої третини ХХ століття у селі Микільська Борщагівка під Києвом існувала вулиця Проскурівська. Назва — на честь міста Проскурів (нині — Хмельницький). Ліквідована наприкінці 1970-х — на початку 1980-х років під час знесення старої забудови та будівництва житлового масиву Південна Борщагівка.

ср.23012019

Оновлено:03:18:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому виробляється третина реалізованої в області продукції

У Хмельницькому виробляється третина реалізованої в області продукції

На 31,1 млрд. грн. реалізовували промислової продукції (товарів, послуг) в області у січні-вересні поточного року. 31,2% від загального обсягу належить підприємствам Хмельницького, 16,9% - Нетішина, 11,2% - Кам'янець-Подільського району.

Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на данні облстатуправління.

"З неї продукції добувної та переробної промисловості - на 20,9 млрд грн. У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - 31,8%, виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів - 26,1%, виробництво ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції - 15,8%," - уточняють статисти.

Нагадаємо, цьогоріч загалом зменшився випуск продукції майже на 5%.