Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Хмельницькому пивзаводу виповнюється 110 років. Відкрив його у 1901 році німець Леон Кляве. Частина тогочасного обладнання ще використовувалася на пивзаводі до середини 1990-х років...

чт.18042019

Оновлено:01:20:49 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Тепла зустріч у рідних стінах

Тепла зустріч у рідних стінах

Сьогодні, 3 листопада, Національна академія державної прикордонної служби на плацу вітала з фантастичною перемогою призера Ігор Нескорених – Віктора Шинкарука. Підполковник академії ДПСУ Віктор Шинкарук в Австралії здобув срібну нагороду в запливі на 50 метрів брасом.

Військовослужбовець разом із командою з 15 воїнів представляв Україну в Сіднеї на Іграх Нескорених. Збірна змагалась у 6 видах спорту, серед яких і плавання.

Всі члени команди учасники неоголошеної війни на Сході, всі мали травми і поранення, але перебороли свій страх і фізичний біль для того, щоб займатися спортом. Віктор Шинкарук також учасник АТО та був поранений на фронті.

На своїх досягнення Віктор Шинкарук, зупинятися не планує. Говорить, що побив свій рекорд, який був у шкільні роки. Тепер планує взяти першість у чемпіонаті України з плавання “Мастерс”.

З почесним призовим місцем підполковника вітала вся академія. Від голови служби ДПСУ та ректора академії йому вручили грошову винагороду.

Особливо тепла зустріч чекала на Віктора зі своїми вихованцями: курсантами та студентами академії.

Більше  читайте тут.