Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

чт.18042019

Оновлено:01:20:49 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Олександр Дарморос пробіг марафон Морської піхоти у США

Олександр Дарморос пробіг марафон Морської піхоти у США

Поранений в АТО офіцер з Хмельниччини Олександр Дарморос  взяв участь у 43-му марафоні Морської піхоти США.

Олександр Дарморос підірвався на міні під час служби на Сході. Він втратив зір та ліву ногу. Лише у травні цього року він повернувся в Україну після тривалої реабілітації у США.

Нещодавно він знову відправився до Вашингтону там українець взяв участь у 43-му марафоні Морської піхоти США.

Олександр Дарморос служив молодшим лейтенантом у 8-му полку спеціального призначення у Луганській області.

У березні 2016 року чоловік підірвався на міні. Він отримав важкі поранення, втратив зір та ногу. Майже два роки він проходив курс реабілітації у США. Після чого чоловік повернувся в Україну. Олександр щодня тренувався та готувався до марафону морської піхоти США, який щорічно проходить у Вашингтоні.

Цьогоріч Олександр увійшов у дев'ятку ветеранів АТО, які 28 жовтня пробігли 10 кілометрів разом з іншими пораненими військовими з усього світу. Олександр Дарморос подолав 10-ти кілометрову дистанцію за 1 годину 10 хвилин. Він став 3318-м у забігу серед 8 тисяч учасників.

Джерело.

Детальніше у сюжеті ТСН.