Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Про мінеральну воду «Хмельницька», що випускалася у місті у 1970-80-ті роки, ходило прислів'я: «Минеральная вода - нет ни пользы, ни вреда». А коли у часи Горбачова на «безалкогольних» весіллях у пляшки з цими етикетками наливали горілку, її називали «ХмелЪницкая с твердым знаком»...

пт.26042019

Оновлено:05:49:11 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Бюджет участі: Оберіть пріоритетні ідеї для розвитку Хмельницького

Бюджет участі: Оберіть пріоритетні ідеї для розвитку Хмельницького

Спеціальна комісія допустила до голосування 28 громадських проектів, які відповідають вимогам, у рамках Бюджету участі. Всього хмельничани подали 102 проекти на загальну суму 12,6 млн грн.

Із переліком проектів, які допущені до голосування можна ознайомитись тут.

Від 8 листопада 2018 року розпочнеться голосування за проекти, яке триватиме до 22 листопада 2018 року. Голосування за проекти здійснюватиметься тільки через електронний сервіс «Громадський проект».

Завдяки електронному сервісу «Громадський проект» взяти участь у голосуванні можна не виходячи з дому. Ви можете проголосувати з персонального комп’ютера, мобільного телефону або використовуючи систему BankId.

Також можна звернутись у ЦНАП (вул. Соборна, 16) і проголосувати там. Із собою необхідно мати:

паспорт (для осіб, які зареєстровані у місті Хмельницькому);

паспорт та довідку з місця роботи/навчання у місті Хмельницькому (для осіб, які не зареєстровані у місті Хмельницькому).

Відповідальна особа управління адміністративних послуг за пред’явлення особисто особою, яка підтримує проект, відповідних документів вносить голос особи на підтримку проекту через електронний сервіс «Громадський проект».

Голосувати за проекти можуть громадяни України, яким виповнилось 16 років.

Зробіть свій вибір! Оберіть п’ять, на Вашу думку, найпріоритетніших проектів для розвитку Хмельницького.

Джерело.