Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році у Проскурові відбулася перша Подільська сільськогосподарська виставка, у якій взяли участь представники Подільської, Київської, Волинської, Херсонської та Бесарабської губерній. Для потреб виставки у місті спеціально побудували павільйони, кіоски, стенди.

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Непрацюючий годинник на кінотеатрі “Планета” замінять на новий

Непрацюючий годинник на кінотеатрі “Планета” замінять на новий

Сьогодні музичний годинник, що на вежі колишньої будівлі пожежної команди, нині кінотеатр «Планета», демонтують. Експерти встановили, що часомір, який боєм та мелодією “Проскурівський вальс” сповіщав хмельничан про нову годину, не підлягає ремонту.

 

За інформацією відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства старий годинник замінять на новий. Його виготовлятиме відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами годинникар, член комітету підтримки Європейської асоціації вежових годинників і курантів С.Е.С.Н. львів’янин Олексій Бурнаєв.

Майстер-годинникар, кандидат фізико-математичних наук, доцент Львівського національного аграрного університету виготовив годинники для понад 60-ти міст України.

Нагадаємо, влітку 2010 року годинник, який для багатьох хмельничан став символом міста, був пошкоджений блискавкою, тоді його електронний механізм було направлено до Києва у ТОВ “Годинниковий завод “Час ЛТД”, де його відремонтували.

Джерело.