Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1667 році Плоскирів (нині Хмельницький) був спустошений та спалений татарами та козаками, більше 1500 чоловіків із жінками та дітьми були забрані до татарського полону...

сб.17112018

Оновлено:09:19:34 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький знову серед кращих міст України

Хмельницький знову серед кращих міст України

Хмельницький отримав 3 місце в Україні за індексом демократичності. Були проаналізовані документи, ухвалені місцевими радами, які регламентують організацію роботи ради, виконавчих комітетів, депутатських комісій, механізмів місцевої демократії, створення консультативно-дорадчих органів.

Про результати дослідження демократичності відповідно до стандартів кращого врядування повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин на своїй сторінці у Фейсбуці. Експерти проекту USAID “Громадяни в дії” провели дослідження “Індекс демократичності міст” та оцінили наскільки найбільші українські міста відповідають європейським стандартам відкритості, прозорості та підзвітності влади.

Експерти оцінювали наскільки громадяни можуть повно реалізувати своє право на управління власними містами через інструменти місцевої демократії, наскільки процедури є доступними та ефективними.

“Згідно дослідження, проведеним Українським незалежним центром політичних досліджень за 2018 рік місто Хмельницький з показником 75% (високий рівень) посіло 3 місце в Україні за індексом демократичності. Треба підтягнути питання загальних зборів громадян та внести зміни в Регламент виконкому”, – йдеться у дописі мера.

Джерело.