Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У січні 1880 року вперше відбулися вибори до міської думи Проскурова (нині Хмельницький). Членів думи («гласних») обирали на 4 роки, право на участь у виборах надаволося лише заможним верствам населення. які сплачували податки до міської скарбниці й досягли 25 років. Міська дума сама обирала міського голову...

нд.24032019

Оновлено:02:36:29 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький знову серед кращих міст України

Хмельницький знову серед кращих міст України

Хмельницький отримав 3 місце в Україні за індексом демократичності. Були проаналізовані документи, ухвалені місцевими радами, які регламентують організацію роботи ради, виконавчих комітетів, депутатських комісій, механізмів місцевої демократії, створення консультативно-дорадчих органів.

Про результати дослідження демократичності відповідно до стандартів кращого врядування повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин на своїй сторінці у Фейсбуці. Експерти проекту USAID “Громадяни в дії” провели дослідження “Індекс демократичності міст” та оцінили наскільки найбільші українські міста відповідають європейським стандартам відкритості, прозорості та підзвітності влади.

Експерти оцінювали наскільки громадяни можуть повно реалізувати своє право на управління власними містами через інструменти місцевої демократії, наскільки процедури є доступними та ефективними.

“Згідно дослідження, проведеним Українським незалежним центром політичних досліджень за 2018 рік місто Хмельницький з показником 75% (високий рівень) посіло 3 місце в Україні за індексом демократичності. Треба підтягнути питання загальних зборів громадян та внести зміни в Регламент виконкому”, – йдеться у дописі мера.

Джерело.