Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Проскурові народився відомий філософ та церковний діяч Василь Зеньковський (1881-1962), який у 1918 році був міністром віросповідань Української Держави.

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Новий дитячий садочок будують у Хмельницькому

Новий дитячий садочок будують у Хмельницькому

У мікрорайоні Лезневе тривають роботи з будівництва нового дошкільного навчального закладу, повідомляює  ХМР.

На спорудження нового двоповерхового садочка у мікрорайоні Лезневе загальною площею 1336,27 кв. м з бюджету міста Хмельницького виділили понад 30 млн грн. Дошкільний навчальний заклад, що знаходиться за адресою: вулиця Шостаковича, 28-А, розрахований на 120 маленьких відвідувачів. Умови на них чекають сучасні та комфортні.

За інформацією управління капітального будівництва площа ділянки, на якій триває будівництво, становить 0,8293 га. Садочок розрахований на 6 груп. На першому поверсі розмістяться три групи дітей: молодша, середня і старша з повним набором приміщень (приймальною, ігровою, спальнею та туалетами), а також господарсько-адміністративною частиною (медична кімната, кабінет завідуючого, кімната персоналу, кухня, пральня). Кожна з груп, крім основного входу з загального коридору, матиме самостійні виходи (евакуаційні) назовні. На другому поверсі будуть розташовані ще три групи дітей: одна старша і дві підготовчі, з аналогічним набором приміщень, як на першому поверсі, та додатково зал для музичних та гімнастичних занять, методичним кабінетом та кладовими. З кожної групи є другі (евакуаційні) виходи через балкони по зовнішніх сходах на територію дошкільного закладу.

Крім основної споруди, у складі комплексу проектом також передбачається зведення господарської споруди, котельні, комплектної трансформаторної підстанції, літніх тіньових навісів для кожної групи дітей, резервуар дощових вод, пожежний резервуар та самопливний колектор.