Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1942 році на верхівки дерев міського парку (нині сквер ім. Т. Шевченка) впав літак «Месершміт»: льoтчик не дотягнув несправну машину до аеродрому. Ані пілот, ані мешканці міста не постраждали...

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Звання “Заслужений працівник освіти України” удостоєна професор ХНУ

Звання “Заслужений працівник освіти України” удостоєна професор ХНУ

Професор Хмельницького національного університету Іриніа Баннова отримала від Президента звання “Заслуженого працівника освіти України”.

В указі Президента України №300/2018 від 4 жовтня 2018 року зокрема йдеться:

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Ірині Банновій присвоїли звання “Заслуженого працівника освіти України”.

Баннова Ірина Мусіївна – професор, кандидат технічних наук, Академік Української технологічної академії, голова правління Хмельницького осередку Спілки дизайнерів України, відмінник освіти України, заслужений діяч науки та освіти, завідувач кафедри в 2001-2013рр., керівник Студентського будинку моделей з 1992р., засновник і організатор міжнародного конкурсу молодих дизайнерів одягу “Барви Поділля” з 1992р.

З 1971 р. працює у Хмельницькому національному університеті. Є одним із висококваліфікованих фахівців факультету технологій і дизайну. За час роботи в ХНУ Ірина Мусіївна Баннова має вагомі досягнення у підготовці студентів за творчими спеціальностями. Її вихованці здобували численні перемоги і призові місця на фахових конкурсах і олімпіадах.

З 2001 р. Ірина Мусіївна вперше на Поділлі розробила та запровадила мистецький напрям навчання, відкривши в університеті кафедру дизайну, завідувачем якої була до 2013 р. Автор майже сотні наукових праць, серед яких 16 авторських свідоцтв і патентів. Вона підготувала та впровадила у навчальний процес близько 3О методичних розробок, зокрема навчальний посібник.

За останні 10 років Ірина Баннова входить до складу кращих викладачів вишу за результатами загально університетського рейтингу.

Нагороди: золотий орден Української технологічної академії “За заслуги у розвитку науки, освіти, промисловості та мистецтва”, міська премія ім. Б.Хмельницького в галузі історії, культури і мистецтв.

Джерело.