Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1822 році місто Проскурів (нині Хмельницький) постраждало від великої пожежі, що майже повністю спалила всі дерев'яні споруди. Так само вогнем було знищено давні архівні документи...

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Еко-проект гуртом втілили у життя

Еко-проект гуртом втілили у життя

У березні 2017 року в нашому місті стартував цікавий еко-проект - "1000 дерев Хмельницькому". До його реалізації долучилися 26 дитячих садків, 31 школа, підприємці, комунальні установи. Цими днями діти власноруч висаджують 1500 саджанців дерев біля своїх шкіл та садочків.

Макулатуру збирали три місяці, а дерева ростимуть десятиліттями!

Відбулося це з ініціативи мережі магазинів канцелярських товарів «Офіс-центр». Його ідея полягала в тому, щоб долучити дітей та дорослих до озеленення міста. Школярі мали здати макулатуру, а натомість отримати дерева для свого навчального закладу. І ось нарешті - фінальна стадія цьогорічного етапу проекту. Назбирали 39000 кілограм макулатури!

Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що за 2 роки в межах  різних екологічних акцій у місті висадили понад 2500 дерев і кущів. А ще відвели або закріпили 16 земельних ділянок під парки та сквери. Найбільша з них під парк, вона має розмір понад 55 га і знаходиться між вулицями Щедріна та Холодноярців, неподалік річки Кудрянка. Найменша – 482 кв.м, розташована по вул. Соборній, 44/2а. Загалом площа новостворених за два роки парків та скверів склала понад 105 га.

Джерело.