Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший телевізійний передавач (ретранслятор) у Хмельницькому було встановлено у 1964 році. Телевежі він тоді не мав, а знаходився у Будинку Рад на центральній міській площі.

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельничанам - для активного дозвілля

Хмельничанам - для активного дозвілля

У Хмельницькому встановлюють антивандальні вуличні тенісні столи. Перші з’явились у парку ім. І.Франка, сквері ім. Т.Шевченка та на вулиці Тернопільській. Загалом буде 11 столів, повідомляє ХМР.

Найперший антивандальний тенісний стіл встановлено ще минулого року у подвір’ї будинку №34 на вулиці Тернопільській. Цьогоріч закуплено ще 10. Наразі у місті уже встановлено 6 антивандальних тенісних столів: два у парку імені І.Франка, по одному – у сквері імені Т. Шевченка, на вулиці Курчатова, 2, Старокостянтинівському шосе, 8 (поблизу підліткового клубу), у парку культури та відпочинку імені М. Чекмана (біля центрального входу, за білим містком). До 15 жовтня планується встановити ще 4 у різних мікрорайонах міста.

Антивандальні столи зроблені з бетону, важать близько півтори тони. Вартість одного – близько 20 тис. грн.

Нагадаємо, що раніше встановили комплекси вуличних тренажерів у дворах (загалом 10 комплексів) та комплекси для занять фізичною культурою в парку Чекмана та на Набережній (3 комплекси). Плюс 13 спортивних майданчиків (міні-футбол, волейбол, баскетбол, теніс). Будується ще 5.