Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Про мінеральну воду «Хмельницька», що випускалася у місті у 1970-80-ті роки, ходило прислів'я: «Минеральная вода - нет ни пользы, ни вреда». А коли у часи Горбачова на «безалкогольних» весіллях у пляшки з цими етикетками наливали горілку, її називали «ХмелЪницкая с твердым знаком»...

нд.17022019

Оновлено:01:07:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому пройдуть Дні сталої енергії

У Хмельницькому пройдуть Дні сталої енергії

Форум економічного розвитку, відкриття сонячної електростанції, енергетичний квест, виставка електромобілів – це лише частина цікавих заходів, що відбуватимуться з 24 до 28 вересня в межах Днів сталої енергії у Хмельницькому.

 

Також у ці дні в різних локаціях міста відбуватимуться просвітницькі заходи як для дорослих, так і для дітей. Тут розповідатимуть навіщо берегти енергію, як це можна роботи та яким чином це впливає на наше довкілля. Протягом сталої енергії у школах міста проводитимуть відкриті уроки та уроки-дебати на екологічну тематику. Серед цікавих заходів – виставка електромобілів, яка відбуватиметься протягом 24 та 25 вересня, на майданчику біля «Дитячого світу». Тут діятиме також виставка дитячих малюнків на тему енергоефективності.

У середу, 26 вересня, в парку ім. Чекмана, влаштують енергетичний квест для учнів 8-10 класів. У четвер, 27 вересня, у Центрі Енергоефективності, проведуть семінар-практикум для голів ОСББ. У п'ятницю, 28 вересня, в ТЦ «Європа», відбудеться ІІ Форум економічного розвитку. Під час заходу говоритимуть про енергоефективність для бізнесу. Також тут пройде виставка енергоефективного обладнання. А ще цього дня відбудеться відкриття СЕС (потужністю 500 кВт) на базі Хмельницького національного університету.

Джерело.