Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Україні є дві художньо-історичних панорами. Перша, - «Оборона Севастополя», - у Севастополі, друга, - «Визволення Проскурова», - у Хмельницькому...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Юні хмельницькі програмісти здобули перемогу на олімпіаді

Юні хмельницькі програмісти здобули перемогу на олімпіаді

Дві шкільні команди успішно виступили на студентській олімпіаді з програмування (1/4 півфіналу першості світу і одночасно півфінал чемпіонату України).

Серед шкільних команд України наші посіли 1-ше та 3-тє місце. Серед усіх (студентських та шкільних) команд України: 13 та 20 місця з 250.

Команда у складі 11+11+10 клас: Рамський Ігор, Дядюк Антон, Волинець Ілля – (1-ше серед школярів та 13-те серед студентів та школярів). Команда у складі 9+10+10 клас: Фомюк Артем, Авсієвич Володимир, Радіонов Роман (3-тє серед школярів та 20-те серед студентів та школярів), пропустивши вперед нашу першу команду, і команду українського фізикоматематичного ліцею з м. Київ (зробивши однакову кількість задач, і поступившись лише штрафним часом).

Серед регіону Хмельницька+Тернопільська+Чернівецька+Вінницька область хлопці посіли 1-ше та 2-ге серед шкільних команд, і 2-ге та 3-тє в загальному заліку (пропустивши вперед лише одну команду студентів з Вінниці). Це найкраший подарунок до дня програміста і другої річниці існування клубу “АЛГОРИТМ”.

У жовтні на хлопців чекає фінал чемпіонату України, де потрібно підтвердити та покращити свій результат.

Джерело.