Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 2015 році виповнюється 45 років з часу заснування Хмельницького обласного театру ляльок, нині Хмельницький обласний академічний театр ляльок (1970)

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство 300 нових робочих місць хмельничанам невдовзі забезпечить “Нова пошта”

300 нових робочих місць хмельничанам невдовзі забезпечить “Нова пошта”

Будівництво сортувального центру “Нової пошти” у Хмельницькому триває. Цей об`єкт створить близько 300 нових робочих місць для хмельничан. Кредит на реалізацію проекту “Нова пошта” отримала від Європейського банку реконструкції і розвитку.

Рішення про фінансування такого проекту ухвалено днями у ЄБРР радою директорів. Сучасний термінал для сортування буде оснащений новітнім обладнанням і його пропускна спроможність за добу втричі краща, ніж було раніше і становитиме – до 8,5 тисяч посилок за годину. А це означає, що 18 тис. відправлень на годину складе загальна потужність сортування. З`явиться 300 нових робочих місць.

Керівництвом “Нової пошти” відзначається, що реалізація проекту будівництва терміналу в Хмельницькому допоможе підвищити ефективність завантаження автомобілів на 20% і знизити викиди в атмосферу на 1200 тонн на рік.

Джерело.