Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У вересні 1938 року в Проскурові знімальна група під керівництвом класика українського кіно Олександра Довженка знімала епізоди фільму «Щорс».

пн.17122018

Оновлено:02:52:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому побільшало заїзних кишень

У Хмельницькому побільшало заїзних кишень

Ще дві заїзні кишені облаштовують на дорогах обласного центру, цього разу на зупинках «Поліклініка №1», в обох напрямках руху. Вони покликані розвантажити рух транспорту та підвищити безпеку на вулиці Подільській.

На зупинці в напрямку до центра міста уже фінішували роботи. На протилежній стороні, поблизу першої поліклініки, триввають.

Після завершення ремонтних робіт з облаштування заїзних кишень тут планується встановити два павільйони очікування з інформаційним табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту, так звані «розумні зупинки» (на вул. Подільській, №№ 52 і 65).

Облаштування заїзних кишень на зупинках міста триває. Незабаром розпочнуться ремонтні роботи на зупинці громадського транспорту за заводом «Катіон», в напрямку руху до села Шаровечка.

Ремонтні роботи за кошти з міського бюджету виконують підрядні організації на замовлення управління житлово-комунального господарства.

Джерело.