Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

чт.21032019

Оновлено:04:48:32 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький у 10 міст, де успішно впроваджуються е-петиції

Хмельницький у 10 міст, де успішно впроваджуються е-петиції

За даними Єдиної системи місцевих е-петицій e-dem.in.ua, за два роки кожне шосте звернення було успішним – тобто кожна шоста петиція дістала вдосталь підтримки від громадян, аби потрапити на розгляд до місцевих органів влади. Від моменту запуску системи до неї приєдналися 124 громади.

Переважно це – міста, але є й окремі сільські та селищні громади. Серед них – 12 обласних центрів, міста Краматорськ і Сєверодонецьк, а також – Кам’янське, Маріуполь, Лисичанськ та інші.

Упродовж 2015-2017 років через систему жителями всіх громад загалом ініційовано понад 10 000 петицій. Серед них 1 725 петицій зібрали необхідну кількість підписів та були розглянуті органами місцевого самоврядування. У Хмельницькому зафіксована 57 результативних е-петицій, відтак Хмельницький увійшов у топ-10 міст з найбільшою кількістю успішних електронних петицій. Повідомляє Державне агентство з питань електронного урядування України.

Вирішення проблем громади залежить як від їх якісного формулювання з боку жителів, так і від ефективного розгляду з боку місцевої влади. Місцеві електронні петиції – це неабияке випробування на демократичну зрілість для всіх. Також надзвичайно важливим є залучення авторів петицій до прийняття та ухвалення рішення місцевою владою, що наразі спостерігається не завжди.

Безумовною перевагою e-dem.in.ua є використання сучасних інструментів електронної ідентифікації, які унеможливлюють створення фейкових петицій. Так, платформа e-dem.in.ua однією з перших в Україні запровадила BankID, а другим засобом стала двофакторна ідентифікація через мобільний телефон.

Джерело.