Хмельницький портал

Можливість знати більше.

 У 1911 році підприємець Рабинович побудував першу у місті електростанцію і заснував торговий дім «Електра», який монопольно постачав електрику для вуличного совітлення та приватних будинків.

сб.20042019

Оновлено:02:31:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У центрі Хмельницького облаштували місце для порятунку від спеки

У центрі Хмельницького облаштували місце для порятунку від спеки

Сьогодні у Хмельницькому, на вулиці Проскурівській, встановили арку з розпилювачем води. Конструкцію подарував місту підприємець.

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міста Василь Новачок, арка стоятиме упродовж літа, а коли буде прохолодно, чи йтиме дощ, перекриватимуть кран з водою.

Посадовець зазначив, що вперше побачили таку цікаву конструкцію в інших містах. Попросили місцевого приватного підприємця його розробити. Ідея настільки йому подобалась, що він цю арку не тільки розробив, а й подарував місту абсолютно безкоштовно.

За словами керівника, розпилювач працюватиме все літо на Проскурівській. Вода, яка розпилюється, з мережі «Хмельницькводоканалу», така ж як у кранах хмельничан. На конструкції встановлений лічильник і за воду платитиме управління житлово-комунального господарства.

Джерело.