Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Вважають, що найдавнішу назву «Плоскирів» наше місто отримало тому, що було розташоване між річками Плоска і Рів, якого тепер не існує. З 1795 року ця назва перетворилася на «Проскурів».

пт.22032019

Оновлено:04:00:46 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Небайдужих хмельничан запрошують обговорити запровадження електронного квитка

Небайдужих хмельничан запрошують обговорити запровадження електронного квитка

У п’ятницю, 13 липня, в міському будинку культури (Проскурівська, 43) о 17.00 розпочнуться громадські обговорення проектів регуляторних актів у сфері організації перевезень пасажирів у громадському транспорті.

Про потенційний перегляд тарифів на проїзд поки не йдеться.

Заступник міського голови, куратор транспортної галузі Андрій Бондаренко каже, що обговорюватимуть два питання. Одне, пов’язано з постановою Кабміну і стосується правил проведення конкурсу на перевезення. Друге – про порядок проведення конкурсу з впровадження в місті електронного квитка.

Тож, у Хмельницькому хочуть запровадити електронний квиток на усі види громадського пасажирського транспорту – тролейбуси, автобуси та мікроавтобуси. Для цього слід повести конкурс, переможець якого має забезпечити транспорт валідаторами. «На провадження такого квитка ми не будемо витрачати бюджетні гроші, - пояснює Андрій Євгенович. – Обладнання має за власні кошти встановити переможець конкурсу. А вже потім отримати якийсь відсоток від проданих квитків».

За планами міської влади, після обговорення порядок проведення конкурсу має затвердити виконком міської ради. А сам конкурс, орієнтовно, має відбутися в вересня. Коли ж запрацює сама система, поки відповіді немає. «Важко спрогнозувати, оскільки потрібно буде встановити більше тисячі валідаторів. Адже на деякі транспортні засоби необхідно декілька приладів. Також потрібно провести облік усіх пільговиків, виготовити електронні картки тощо», - продовжує заступник мера Хмельницького.

«Передбачається, що із запровадження е-квитка, вартість проїзду в громадському транспорті Хмельницького буде різною. Ті, хто платитимуть готівкою, їздитимуть за дорожчим тарифом. «Це загальносвітова практика, - каже пан Бондаренко. – Хто сплачує безготівковим способом, той платить менше».

Джерело.