Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році депутат Проскурівської міської думи генерал Кондрацький відмовився від мандату через те, що вважав недоречним ходити на засідання у мундирі, а купляти заради цього цивільний костюм не хотів. Цей неординарний випадок попав на шпальти столичної газети.

сб.16022019

Оновлено:01:07:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому планують запровадити електронний квиток у громадському транспорті та підняти вартість проїзду

У Хмельницькому планують запровадити електронний квиток у громадському транспорті та підняти вартість проїзду

На сайті ХМР оприлюднили проект рішення виконавчого комітету “Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування”.

На підставі поданих перевізниками розрахунків собівартості транспортних послуг, запропонованим для прийняття проектом рішення виконавчого комітету пропонується встановити нові тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування:

- 3,50 грн за одну поїздку у міському електричному транспорті (тролейбус);

- 5,00 грн. за одну поїздку автобусом, який працює у звичайному режимі руху.

У разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (безготівковий розрахунок) у міському пасажирському транспорті загального користування, який здійснює пасажирські перевезення на маршрутах електричного транспорту:

- для власників електронного квитка та не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування – 3 грн. за одну поїздку;

- при готівковому розрахунку – 4 грн. за одну поїздку.

У разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (безготівковий розрахунок) у міському пасажирському транспорті загального користування, який здійснює пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі:

- для власників електронного квитка та не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування – 5 грн. за одну поїздку;

- при готівковому розрахунку – 6 грн. за одну поїздку.

Даним проектом планується забезпечення безпеки та якості транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування та електричному транспорті у місті, створення прозорого конкурентного середовища, збільшення ефективності використання рухомого складу. Приведення у відповідність тарифів на послуги з перевезення пасажирів до економічно обґрунтованого рівня і розрахункових витрат суб’єктів господарювання, які надають відповідні послуги.

З повним текстом проекту та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради.

Після оприлюднення регуляторного акту мають відбутися громадські слухання, остаточне рішення ухвалює виконавчий комітет міської ради.