Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Існує відома порода голубів "хмельницькі бурі", яка веде своє походження ще від проскурівських голубників

сб.16022019

Оновлено:01:07:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У прикордонній академії випустили 74 цивільних фахівців

У прикордонній академії випустили 74 цивільних фахівців

У Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи з нагоди чергового випуску цивільних студентів.

Випускники здобували вищу освіту за спеціальностями "Правоохоронна діяльність", "Правознавство", "Філологія" та "Автомобільний транспорт".

У цьому навчальному році освіту в НАДПСУ здобули 74 молодих фахівців, і практично кожен шостий з них - отримав диплом з відзнакою.

Тимчасово виконуючий обов’язки ректора академії полковник Віталій Веретільник висловив впевненість, що навчальному закладу вдалося підготувати випускників до самостійного життя у складному сьогоденні. Допомогти знайти чіткі світоглядні орієнтири. І всі роки, проведені у стінах Академії, залишаться у пам'яті молодих фахівців на все життя.

Під час урочистостей почесні гості випуску вручили випускникам академії дипломи, а також відзначили окремих студентів грамотами.

Як розповідають в прес-службі вишу, починаючи з 2010 року в межах ліцензійного обсягу Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочала підготовку цивільної молоді за денною і заочною формами навчання та за відповідними рівнями підготовки та спеціальностями.

Навчальний заклад надає вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та другим (магістерським) рівнем вищої освіти та за спеціальностями: "Правоохоронна діяльність", "Правознавство", "Переклад", "Філологія", "Автомобільний транспорт" та "Автомобілі та автомобільне господарство".

Джерело.