Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1765 році чисельність населення Плоскирова (нині Хмельницький) складала близько 1 тисячі мешканців. При тому у Плоскирові існували цехи кушнірський з кравецьким, ткацький з шевським, ковальський з бондарським...

чт.18102018

Оновлено:05:05:35 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Психологи і правники мають відповіді на всі запитання юних

Психологи і правники мають відповіді на всі запитання юних

Провести канікули з користю допомагають вихованцям дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста цікаві і змістовні інтерактивні заходи  Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як дружити, як ставитись до різних уподобань своїх товаришів, як протистояти  агрес.ії з боку приятелів, не вдаючись до відповідних аналогічних дій,  які ролі ми всі граємо у житті і як на це реагуємо самі та оточуючі…На ці та інші запитання вихованці ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2 отримали змістовні відповіді психолога  Центру  Антоніни Віговської. Діти переглянули тематичні відео-сюжети, подискутували та просто весело і максимально корисно провели час з психологом.

Юрисконсультом Центру проведена з вихованцями ДЮСШ №1 та ДЮСШ№3 превентивна бесіда, щоб нагадати дітям про правила безпечної поведінки під час канікул - зокрема як не стати суб’єктом правопорушення та самим не порушувати закон, відповідальності за вчинення правопорушень.

Також в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»  роз’яснено особливості правового регулювання праці неповнолітніх, щоб в майбутньому при бажанні працевлаштуватись на сезонний період (за письмовою згодою батьків) неповнолітній працівник знав свої трудові права та гарантії (зокрема скорочена тривалість робочого дня, прийняття на роботу без випробувального терміну, заборона працювати у вихідні дні, на важких роботах і з шкідливими умовами праці).

Джерело.