Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1800 році землемір Дятлов склав найдавніший з відомих планів Проскурова (нині Хмельницький). Позначені на ньому «поштова дорога на Кам'янець» і «поштова дорога на Летичів» існують досі як вулиці Кам'янецька та Проскурівська...

нд.23092018

Оновлено:12:29:08 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Завершальний етап ЗНО - тестування з хімії

Завершальний етап ЗНО - тестування з хімії

Сьогодні, 13 червня, у Хмельницькому основна сесія зовнішнього незалежного тестування 2018 року завершується тестування з хімії. Понад 880 випускників здають випробування з хімії у трьох пунктах в обласному центрі.

Тестування відбувається  на базі Хмельницького Національного університету, Міжрегіональної академії управління персоналом та СЗШ №15. Про це повідомила методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук.

За її словами, відразу після завершення тестування правильні відповіді діти зможуть знайти в Інтернеті. Наразі вже оприлюднили відповіді до завдань української мови і літератури, іноземної мови, біології, історії України, географії та фізики.

Результати тестування надходитимуть випускникам з 15 до 22 червня. Додаткова сесія зовнішнього оцінювання буде проведена з 2 до 11 липня.

Джерело.