Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Казахстані є село Новогречанівка - назву йому дали поляки, колишні мешканці Гречан, яких режимом Сталіна було примусово вислано у Казахстан на початку 1930-х років. Нащадки мешканців Гречан (нині це мікрорайон Хмельницького) проживають там і нині.

чт.21062018

Оновлено:10:15:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому підприємцям радять замінити поліетиленові пакети на екологічні

У Хмельницькому підприємцям радять замінити поліетиленові пакети на екологічні

Шукати заміну поліетилену рекомендуватиме магазинам та ринкам управління торгівлі Хмельницької міської ради.

Про це повідомила його керівник Руслана Сідлецька.  Замість пакетів торговельним мережам пропонуватимуть загортати товари у папір, багаторазові сумки та біологічні полімерні пакети.

Основна небезпека використання поліетиленових пакетів полягає у складності їх утилізації, оскільки поліетилен отримують із нафти – непоновлювального природного джерела. У грунті він розкладається не менше 200 років, а під час спалювання виділяє небезпечні токсичні речовини, які накопичуються в навколишньому середовищі та у живих організмах. Надмірна кількість поліетиленової тари у побуті, відсутність досконалих методів її вилучення із сміттєвої маси та утилізації призводить до забруднення навколишнього середовища. На сьогодні існує реальна альтернатива використанню одноразових поліетиленових пакетів – біо-полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

Більше у сюжеті "Поділля-центр"