Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році у Проскурові відбулася перша Подільська сільськогосподарська виставка, у якій взяли участь представники Подільської, Київської, Волинської, Херсонської та Бесарабської губерній. Для потреб виставки у місті спеціально побудували павільйони, кіоски, стенди.

ср.23012019

Оновлено:03:18:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Тиждень безпеки дорожнього руху: на що зважати для безпеки на дорозі

Тиждень безпеки дорожнього руху: на що зважати для безпеки на дорозі

В Україні з 21 до 27 травня триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Захід покликаний зміцнити дисципліну серед учасників дорожнього руху та попередити дорожньо-транспортні пригоди.

 

За даними головного управління Національної поліції у Хмельницькій області лише впродовж січня-квітня цього року на дорогах області зареєстровано 193 дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими, в яких 23 людини загинуло та 269 учасників дорожнього руху отримали травми, у тому числі у місті Хмельницькому від початку року загинуло 5 осіб, травмовано – 106.

Патрульна поліція радить усім учасникам дорожнього руху бути законослухняними та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, це допоможе зберегти здоров’я та життя не тільки водіїв, але й інших учасників дорожнього руху.

Дорога – потребує 100% вашої уваги

Водієві забороняється під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання). За дане праворушення передбачається адміністративна відповідальність за частиною 2 статті 122 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу у сумі 425 гривень.

Під час руху ТЗ дотримуйтесь безпечної дистанції та інтервалу

Досить часто в нашому місті стаються ДТП через недотримання водіями безпечної дистанції або інтервалу. Вкотре наголошуємо, що водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу, це допоможе Вам у майбутньому не потрапляти у дорожньо-транспортні пригоди, а подекуди зберегти життя та здоров’я.

Червоний та жовтий сигнал світлофора - стоп для всіх кермувальників

Порушення проїзду перехресть на заборонний сигнал світлофора є поширеним правопорушенням, що призводить в багатьох випадках до трагічних наслідків. Як правило, основною причиною нехтуванням проїзду на заборонний сигнал світлофора є поспіх. На жаль, наслідки такого кваплення можуть бути фатальними.

Нагадаємо, що згідно частини 2 статті 122 КУпАП проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 425 гривень.

Патрульні вкотре звертаються до водіїв, для зменшення рівня дорожньо-транспортних пригод та травматизму на дорогах міста та області у жодному разі не порушуйте правила дорожнього руху, та пам’ятайте, що жовтий сигнал світлофора забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів; червоний сигнал, у тому числі миготливий, або два червоних миготливих сигнали забороняють рух, та лише зелений - дозволяє рух.

Нерегульований пішохідний перехід - потребує максимальної уваги усіх учасників дорожнього руху

Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Досить часто водії не надають пріоритет руху пішоходам, які перетинають проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переході, що є порушенням частини 1 статті 122 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу в розмірі 255 гривень.

А пішоходам, для збереження власного життя та здоров’я рекомендують бути уважними та різко не вибігати, навіть на пішохідний перехід.

Пасажирам транспортних засобів рекомендуємо не відволікати водія під час руху, щоб не зменшувати його сконцентрованості на кермуванні ТЗ.

Джерело.