Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1672 році Плоскирів (нині Хмельницький) перейшов під владу Османської імперії. Плоскирів став центром окремої нахії, що підпорядковувалася Меджибізькому санджаку Кам'янецького єйялету...

пн.15102018

Оновлено:11:07:42 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Про сучасні методики лікування серця говорили у Хмельницькому

Про сучасні методики лікування серця говорили у Хмельницькому

Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові пісні про головне: кардіологічні алгоритми» відбулася у Хмельницькій обласній філармонії. Науковий форум зібрав повну залу терапевтів, сімейних лікарів, кардіологів, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів та магістрантів.

Доповідачі, серед  яких доктори та кандидати медичних наук з п’яти областей України, обговорювали сучасні методики профілактики та лікування хвороб серця.

Варто нагадати, що для удосконалення  надання медичної допомоги хворим кардіологічного профілю,  рішенням сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 р. виділено кошти в сумі 3,5 млн. грн. Хмельницькій міській лікарні на придбання сучасного УЗД апарату для кардіоваскулярних досліджень. Крім цього, кардіологічне відділення Хмельницької міської лікарні забезпечено сучасними лікарськими засобами для проведення тромболізису хворим на гострий інфаркт міокарду.

Джерело.