Хмельницький портал

Можливість знати більше.

22 грудня 1775 року містечко Плоскирів (нині Хмельнцький) отримало від польського короля привілей на проведення двох щорічних ярмарків на Новий рік та свято св. Анни. Кожен з ярмарків тривав по 2 тижні. У 1797 році у Проскурові відбувалося щорічно вже 13 ярмарків...

чт.21032019

Оновлено:10:51:52 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому встановили ще 12 інформаційних табло

У Хмельницькому встановили ще 12 інформаційних табло

До раніше встановлених дев’яти, додалося ще 12 стилізованих інформаційних табло, які містять дані про історичні події, що відбувалися у Хмельницькому.

До розміщених раніше на майдані Незалежності та вулиці Проскурівській,  додалися нові: на набережній, пляжі, біля кінотеатру ім. Т.Г.Шевченка тощо.

Встановила їх громадська організація «Центр Стратегічних Ініціатив», яку обрали у конкурсі Програми «Громадські ініціативи».

Голова «Центру Стратегічних Ініціатив» Наталія Шмурікова розповіла, що минулого року з міського бюджету на реалізацію цієї ідеї громадсь.ка організація отримала 61 тисячу гривень. Ще майже 11 тисяч становила сума власного внеску. Разом проект коштував 72 тисячі гривень. За ці кошти ми виготовили та встановили 12 стендів.

Інформаційні табло несуть не лише інформацію історичних даних нашого міста, а й території, де власне вони й розміщенні.

«На кожному стенді є дані та фото про подію з історії нашого міста, яку надав Хмельницьких краєзнавчий музей. Також, для зручності туристам, уся інформація перекладена на англійську мову. Допомагав у корегуванні перекладу волонтер Корпусу Миру США Аланг Янг», - каже Наталія Сергіївна.

В управлінні культури та туризму міськради кажуть, що подібні проекти спрямовані на поліпшення туристичної привабливості міста, проте зауважують, що на даний час це можна робити більш сучасно.

Начальник міського управління культури та туризму Артем Ромасюков каже, що у планах відомства є ідеї встановлення у Хмельницькому сучасних сенсорних боксів.

Джерело.