Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1892 році у Проскурові відкрився перший театр. Він був приватним і належав Б. Шильману.

вт.23102018

Оновлено:06:44:38 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Тарифи на вивезення сміття підвищили: коли і на скільки

Тарифи на вивезення сміття підвищили: коли і на скільки

Вже від червня у Хмельницькому діятимуть нові тарифи на вивіз сміття. Щомісячна оплата за цей вид комунальних послуг зростає  на понад 60 відсотків.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення «Про встановлення тарифів на послуги Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» з вивезення побутових відходів». Відповідно до якого, в місті підвищаться тарифи на вивіз сміття. Утім, іншим рішенням, виконком зобов’язав «Спецкомунтранс» вивозити сміття - контейнерних майданчиків міста двічі на день.

За словами Владислава Кривенчука, директора комунального підприємства «Спецкомунтранс», для мешканців будинків з функціонуючим сміттєпроводом та споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики доведеться платити замість 7,27 гривень 11 гривень 87 копійок. Мешканцям приватного сектора, які самі утримують контейнери – замість 8,18 гривень – 13 гривень 29 копійок за людину.

Хмельничани, які мешкають у багатоповерхівках, але викидають сміття на контейнерних майданчиках в місцях загального користування плата становитиме 14,09 гривні (замість 8,45). У приватному секторі – замість 9,53 гривні, тариф становитиме 15,72 гривні.

Нові тарифи на вивезення побутових відходів у Хмельницькому діятимуть з 1 червня. Востаннє їх переглядали в вересні 2016 року.

Джерело.