Хмельницький портал

Можливість знати більше.

150 років з дня народження Сосламбека Бекбузарова (1865-1930) - військовика, генерал-майора царської армії, Правителя Інгушетії. У 1887-1913 рр. служив у 46-му Дніпровському полку, який дислокувався у Проскурові. Був репресований, у 1989 р. - реабілітований.

ср.23012019

Оновлено:03:18:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницькі спортсмени вибороли нагороди Всесвітньої Гімназіади

Хмельницькі спортсмени вибороли нагороди Всесвітньої Гімназіади

У Маракеші (королівство Марокко) завершуються головні літні змагання світу серед учнів. Три золотих, дві срібних та чотири срібні медалі – такий доробок спортсменів Хмельниччини, які захищали честь України в трьох видах спорту.

Цьогорічна Гімназіада в Марокко зібрала майже чотири тисячі школярів з понад 70 країн світу. І, що приємно, усі представники Хмельниччини повертаються додому з медалями різного ґатунку.

У боксі чемпіоном Гімназіади став кам’янчанин Віктор Бойко. А хмельничанка Марія Лусте стала срібною призеркою змагань. Бронзову нагороду здобув вихованець хмельницького «Авангарду» Денис Салабай.

Вихованки обласного центру фізичного виховання учнівської області Олександра Іщенко та Марія Кирея виграли змагання з вільної боротьби у своїх вагових категоріях.

Ще чотири медалі на рахунку тхеквондистів. Так, Олег Мамотов став срібним призером змагань, а Софія Хобтар, Аліса Герсименко та Анна Ковальчук здобули бронзові медалі.

У Марокко призерів підтримували їхні тренери – Сергій Басистий (вільна боротьба) та Сергій Чайка (тхеквондо – ВТФ), Сергій Вавринчук (бокс).

Всього 112 школярів з України здобули понад сто нагород різного ґатунку.

Джерело.