Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Казахстані є село Новогречанівка - назву йому дали поляки, колишні мешканці Гречан, яких режимом Сталіна було примусово вислано у Казахстан на початку 1930-х років. Нащадки мешканців Гречан (нині це мікрорайон Хмельницького) проживають там і нині.

ср.23012019

Оновлено:03:18:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Який вигляд матиме оновлена привокзальна площа

Який вигляд матиме оновлена привокзальна площа

Проектні знімки майбутньої привокзальної площі Хмельницького Громадська ініціатива Proprostir представила на своїй сторінці у “Фейсбуку”.

Розробники поділились, що проектом передбачене влаштування піднятого пішохідного переходу і пішохідної зони довкола пам’ятника. Таким чином пішоходи відчуватимуть себе комфортно та безпечно, рухаючись між залізничним вокзалом та сквером.

У зоні паркування будуть влаштовані зелені острівці. Хотіли зробити автостоянку більш привітною. На жаль висадити дерева в зелених острівцях управління поліції не дозволило.

На пішохідній зоні перед самим залізничним вокзалом висадити дерева також не змогли, занадто багато комунікацій проходить під землею в цих місцях. Проте вдалось запроектувати і зелені острівки газонів і чагарників.

Неподалік поштамту запроектували зону відпочинку в затінку нових дерев.